DMŞ YAPI 

Temelleri 1995 yılında Beş kardeş tarafından atılan firma kısa sürede tanınarak sektördeki yerini almaya başlamıştır. Firma 2004 yılında kartonpiyer, alçı ve sıva işleri ile başlamış olduğu faaliyetlerini, 2010 yılında şirketleşerek ve tüm faaliyetlerini DMŞ YAPI İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak sürdürmeye başlamıştır.

    Daire satışı, yapsat başta olmak üzere İnşaatın projelendirme aşamasından anahtar teslimine kadar tüm işlemlerini ivedilikle yapmaktadır. Firmanın iş hacmini günden güne arttırmıştır. DMS YAPI, inşaat sektöründeki tecrübesiyle kısa sürede hedef kitle tarafından tercih edilen bir firma olmuştur.

 

DMS YAPI, profesyonellik ilkesiyle yaptığı tüm inşaatlarda kaliteyi esas alarak müşterilerinin beklenti ve isteklerini göz önünde bulundurmaktadır. Geleceğin planlarını da yapan DMS YAPI, hedef kitlenin potansiyelini olumlu yönde kullanmak için doğruluk ve dürüstlükten taviz vermeden modern yapılar sunmaktadır.

    Tüm faaliyetlerini bilinçli bir şekilde koordine ederek hareket eden DMS YAPI, hedef kitlesi ve personeli ile kurduğu ilişkilerde dürüstlüğü önem vermektedir. Sadece günü kurtarma değil gelecekte de var olmanın hesaplarını yapar. Birlikte çalıştığı tüm kurum-kuruluşlar ile dürüst ve etik işbirlikleri sergilemeyi ilke edinmiştir.

    DMŞ YAPI, almış olduğu işleri verilen sözlere uygun olarak, zamanında ve en doğru şekilde tamamlama taahhüdü vermektedir.

    DMŞ YAPI, takım çalışmasını benimsemekte ve farklı bakış açılarını en iyiye ulaşma yolunda bir katma değer olarak görmektedir.

Geçmişin tecrübesini geleceğe taşıyoruz...